TAŞ FIRIN

Taş fırın yapımı ; Taş fırın ustaları tarafından halen yapımı devam edilen  günümüz teknolojisine adı üzerinde taş çıkaracak o güzel odun ateşinde hazılanmış pideler, lahmacunlar ve mis kokulu ekmekler işte bu taş fırın ustaları tarafından özenle yapılıp o lezzetler bu taş fırınlar’da  pişiriliyor. İstediğiniz kadar doğalgazlı ve elektrikli fırınlar kullanın teknoloji ne kadar gelişse de taş fırın da yapılmış ne ekmeğin nede lahmacun’un tadını alamazsınız. Bir dönem odun çok pahalı olduğundan ve kolaylık bakımından kullanılan teknolojik fırınlar taş fırında yapılan lahmacun ve pidelerin lezzetini vermediği için çoğu iştyerleri geriye dönüş yapmaktadır.

Biz taş fırın ustaları işin ehli olarak yıllardır çalışıyoruz. Günümüzde kendini ispatlamış bir çok lokanta, restorantlar ve kebap salonlarının taş fırınları’nı itina ile yapmış bulunmanın gururunu yaşıyoruz. Eğer bir  lahmacun fırını, pide fırını, ekmek fırını veya pizza fırını sahibi iseniz yada bu işyerlerini açmayı düşünüyorsanız bize sormadan taş fırın ustası aramayın.

Taş fırın yapımı konusunda yaklaşık bir asırlık tecrübeye sahibiz. Taş Fırın yaptıracaksanız bizi seçebilirsiniz. Taş fırını yapımında tüm taş fırını işlemlerinde uzun ömürlü doğal malzemeler kullanıyoruz. Denizli taş fırın yapımı, denizli oluklu taş fırın yapan usta, denizli taş fırıncı, denizli taş fırın fiyatları, denizli taş fırın ustası, denizli taş fırın malzemeleri, denizli doğalgazlı taş fırın kuran usta arıyorsanız, arayın gelelim iş yerini görelim size uygun olan taş fırını en kısa sürede hazırlayalım.